Silmarõõmu Silmasalong asub Ida-Virumaal Jõhvi kesklinnas promenaadi ääres. Meie silmasalongi spetsialistid teavad, kui suur on nõudlus erinevate nägemisprobleemide diagnoosimise järele ning kui suureks probleemiks on see Kirde-Eesti regioonis  osutunud.

Nõudlus laste nägemisprobleemide ennetamise ning ka vajadusel ravi teostamise järele on suur. Ida-Virumaa teistes optikates puudub võimalus kontrollida väikelaste (s.h alates 6-ndast elukuust) nägemisteravust. Selleks on vaja spetsiaalset väikelaste jaoks mõeldud aparatuuri, et määrata neile õige korrektsiooniga nägemist korrigeerivaid abivahendeid.

Konkurentsieeliseks teiste prillipoodide ees peame seda, et sarnaseid teenuseid Ida-Virumaal keegi teine ei paku ning antud teenuste osutamine parandab oluliselt teenuste kättesaadavust nii Ida-Viru Keskhaigla kui ka Narva Haigla kõrval. Oleme teostamas ambulatoorseid oftalmoloogiateenuseid ning silmaarstide konsultatsioone, vastavalt Tervishoiuameti poolt väljastatud tegevusloale L04081, mille tõttu võime julgelt lubada oma patsiendile põhjalikku silmauuringut koos silmaarsti konsultatsiooni – ja vajadusel ravi määramisega!

Meie juures töötavad oma ala spetsialistid, nii oftalmoloogid kui ka optometrist, kes teostavad patsientidele vajalikke nägemisuuringuid ja vajadusel väljastavad ka raviplaani või prilliretsepti.

Samuti on meie juures võimalik soetada nägemist korrigeerivad abivahendid – prilliraamid, päikeseprillid, kontaktläätsed ning nendega kaasaskäivad aksessuaarid. Omame parimat laste prilliraamide valikut ning nõudlikumale kliendile on esindatud eksklusiivseimad brändid.

Garanteerime igale kliendile tema soove ja võimalusi arvestades individuaalse ning parima pakkumise!

S Silmarõõm OÜ teenuste ja patsiendi rahulolu küsitlused on saadaval siit:

2019 I pa

Võtke meiega ühendust

Edastatud!

Ooops...

Olen inimene