Meie silmaarstid on oma ala professionaalid ning tegelevad pidevalt enda teadmiste täiendamise ning uute teadmiste omandamisega. Meie personal on noor, optimistlik ning kõik armastavad oma tööd, mis patsiendi jaoks tähendab täielikku pühendumust ning süvendatud suhtumist. Oleme veendunud, et iga patsient jääb meie silmaarsti visiidiga rahule ning soovitab seda ka oma tuttavatele!

 

Dr. Villem Vihmann – Dr. Villem Vihmann on silmahaigustega tegelev silmaarst, kes lõpetas Tartu Ülikooli silmaarsti residentuuri 2016.ndal aastal ning tegeleb igapäevaselt igas vanuses patsientidega.

Suhtluskeel : Eesti, vene, inglise

Dr. Mari Petraudze – Dr. Petraudze on väikelaste silmamurede lahendamisele pühendanud laste silmaarst, kes on ühtlasi ka Tartu Ülikooli Silmakliinikumi arst-õppejõud.

Suhtluskeel: Eesti, vene, inglise

Dr. Mari Parksepp – Dr. Parksepp on silmahaigustega tegelev silmaarst, kes tegeleb patsientidea igas vanuses ning on igapäevaselt ka Tartu Ülikooli Silmakliinikumi arst-õppejõud.

Suhtluskeel: Eesti, vene, inglise

Dr. Mikk Jakobson – Dr. Jakobson on silmahaigustega tegelev silmaarst, kes tegeleb patsientidega igas vanuses ning on alati valmis leidma iga patsiendi murele lahenduse!

Meie juures teostab nägemisuuringuid ning diagnostikat ka optometrist – kes on spetsialiseerunud nägemist korrigeerivate abivahendite väljakirjutamisele, kontaktläätsede määramisele ning ka erinevate nägemis-diagnostiliste uuringute teostamisele. Optometrist ei teosta ega määra silmade ravi, vaid teostab uuringuid ning vajadusel suunab ravi või täiendavate küsimuste puhul silmaarsti vastuvõtule.

Võtke meiega ühendust

Edastatud!

Ooops...

Olen inimene