Tervisekeskus Silmarõõm avas oma esimese SilmaSalongi Ida-Virumaal Jõhvi kesklinnas promenaadi ääres. Meie silmasalongi spetsialistid teavad, kui suur on nõudlus erinevate nägemisprobleemide diagnoosimise järele ning kui suureks probleemiks on see Kirde-Eesti regioonis  osutunud. Tänaseks oleme avanud oma SilmaSalongid ka Kohtla-Järve Järve Polikliinikus kui ka Rakvere linnas, Turu plats 3.

Teenuste osas oleme arendanud oma oftalmoloogia vastuvõtte ka immuniseerimiste teostamisega, ehk pakume alates märts 2021 oma panust ka elanikkonna vaktsineerimisel, koostöös Eesti Haigekassa ja Sotsiaalministeeriumiga.

Omades Eesti Haigekassa raviteenuseosutamise lepingut, on silmaarstide patsiendile visiiditasud meie SilmaSalongides Jõhvis ja Rakveres 5.00 EUR

Nõudlus laste nägemisprobleemide ennetamise ning ka vajadusel ravi teostamise järele on suur, sellest tulenevalt oleme panustanud väikelaste aparatuuri soetamisse ning nägemisuuringute võimalikult mugavaks teostamiseks on kogu protseduur väga lastesõbralik, võimalusel ka distantsilt teostatav, et vältida väikelapse istuma panemist ning hirmu tekkimist suurte aparatuuride ees. Anname omaltpoolt kõik, et väikelapse esimene kohtumine silmaarstiga kujuneks võimalikult mänguliselt ning saaks meeldivaks regulaarseks kohtumiseks oma silmaspetsialistiga!

Meie juures töötavad oma ala spetsialistid, nii oftalmoloogid kui ka optometrist, kes teostavad patsientidele vajalikke nägemisuuringuid ja vajadusel väljastavad ka raviplaani või prilliretsepti.

Samuti on meie juures võimalik soetada nägemist korrigeerivad abivahendid – prilliraamid, päikeseprillid, kontaktläätsed ning nendega kaasaskäivad aksessuaarid. Omame parimat laste prilliraamide valikut ning nõudlikumale kliendile on esindatud eksklusiivseimad brändid.

Garanteerime igale kliendile tema soove ja võimalusi arvestades individuaalse ning parima pakkumise!

 

Võtke meiega ühendust

Edastatud!

Ooops...

Olen inimene