Kas tunned, et silmanägemine oleks justkui nõrgenenud?

Käed jäävad väiksemat teksti lugedes üha lühemaks või ei piisa tava valgusallikast enam täpseks nägemisteravuseks?

Nutitelefoni ekraan ei ole enam igapäeva interneti-askeldusteks piisava suurusega?

Meil on Sinu jaoks lahendus olemas!

PROGRAMM AEG NÄHA 40+

Kas olete märganud, et näete halvemini? Ärge muretsege! Kontrollige oma nägemist ja saage teada, mida saab teha, et veel pikki aastaid hästi näeksite. Kui olete neljakümnendates eluaastetes, siis on meil teile kaks sõnumit.

-Hea uudis on see, et neljakümnendad on parimad aastad. Stabiilne olukord tööl, lapsed juba suured, prioriteedid paigas – pole muud, kui elada täiel rinnal.

-Pisut halvem uudis on see, et teie nägemine hakkab kohe-kohe halvenema, kui see juba nii ei ole. See on sama kindel kui see, et kaks korda kaks on neli ja statistiliselt kinnitatud: olenemata sellest, kui hästi te oma tervise eest hoolitsete, ei jää teie silmad alati nii kauniks ja nooreks nagu te ise. See on täiesti normaalne füsioloogiline protsess, mida asjatundjad kutsuvad presbüoopiaks. Protsessi ennast ei saa te mõjutada, kuid teil on võimalik mõjutada selle tagajärgi – presbüoopiaga saab elada nii nagu varem, kui läheneda probleemile õigest vaatenurgast.

See on meie teavituskampaania järgmine tasand. Korraldame kampaania inimestele vanuses 40+, kes on märganud, et nägemine on hakanud vanusega halvenema. Kui see teema pole teile võõras, siis liituge kampaaniaga, meie aga ütleme teile:  

  • – kuidas hinnata, kas teie probleemiks on presbüoopia;
  • – kust otsida abi, kui nägemine hakkab alt vedama;
  • – kuidas saavutada kontroll nägemisprobleemi üle ja tunda rõõmu heast nägemisest veel pikki aastaid;
  • – miks on progresseeruvad prilliläätsed presbüoopidele parim lahendus.

REGISTREERU TASUTA SILMAKONTROLLILE VÕI OMASTA 50EUR SOODUSKUPONG PROGRESSEERUVATE PRILLILÄÄTSEDE TELLIMISEKS KOHE: https://aegnäha.ee

Свяжитесь с нами

Успешно отправлено!

Упс.......

Я человек