Inimese nägemine on üks tema oluliseimaid varandusi – seega oleme võtnud enda südameasjaks pakkuda oma patsientidele parimat teenust kvaliteetseid ja uudseid seadmeid kasutades!

Et kogu protseduur oleks maksimaalselt mugav ja kasutatav igas vanuses patsiendi puhul! Täpsem informatsioon aparatuurist on meie lehekülje all osas!

Uus täisautomaatne refrakto-keratomeeter HRK-8000A kasutab analüüsimisel unikaalset wavefront-algoritmi. Lisaks tavapärastele mõõtmistele on võimalik ka keerulisemate aberratsioonide analüüs ning patsientide jälgimine enne ja pärast refraktiivkirurgiat. Seadet on lihtne ühendada ka monitoriga, näitamaks patsiendile kogu protseduuri kulgu ning seadme juhtumine toimub läbi puutetundliku ekraani.

Seadmel on ka töörežiimid kontaktläätsede määramiseks ja sobitamiseks.

Antud aparatuur saab hakkama ka väiksema patsiendi nägemisteravuse määramisega, alates 3ndast eluaastast.

 

HS-5500 pilulamp on mugavaim ja kompaktseim  kombineeritud valgussüsteemiga pilulamp

Lambi eelised:

  • kõrge resolutsiooniga lai terav vaateväli;
  • varustatud erinevate levinumate mõõtmiste  tarbeks kohandatud filtritega;
  • võimalik juurde lisada Huvitzi pilditöötlustarkvara, millega saame patsiendile näidata kogu pilti, mis ilmub uuringut teostades arsti vaatevälj, samuti on võimalik pilt välja printida, patsiendile kaasa anda või jagada läbi interneti e-tervisesse, nii perearsti kui teiste tervishoiutöötajatele kättesaamiseks.

 

 

I Care Ic 100 kontaktivaba tonomeeter

 Kaasaegseim ja uudseim tehnika, valutu ja kontaktivaba silmarõhu mõõtmiseks.

Kasutatakse ühekordseid nõelakesi ning protseduur on täielikult valutu. Sobilik kasutamiseks ka väikelastel.

 

Automaatne dioptrimeeter Huvitz HLM-700

Kaasaegne, täpne ja kiire dioptrimeeter.

Seadme eeliseid:

  • uus graafiline kasutajaliides on intuitiivselt kasutatav;
  • võimaldab mõõta UV kaitset;
  • kontaktläätsede mõõtmise valmidus;
  • sisseehitatud printer.

 

Mobiilne laste autorefraktomeeter PlusOptix 12C

Pediaatriline väikelaste jaoks väljatöötatud nägemisteravuse mõõtmise aparaat, millel puudub otsene kontakt väikelapse näo ja silmadega. Seega on protseduur täiesti kontaktivaba ning kulgeb nii lapsele kui ka arstile kiiresti ja mugavalt.

Protseduuri käigus istub väikelaps vanema süles ning arst temas meetri kaugusel, hoides aparaati käes, on lapse poole joonistatud aparaadil naerunägu, kuhu väikelaps peab oma pilgu suunama. Läbi kiirte, fikseerib aparaat lapse nägemisteravuse, pildistab lapse silmade asendit ning kuvab kogu info ekraanile.

Väga oluline on info, et antud seadmega saab ka määrata lapse silmadetöös esinevat kõõrdsilmsust,mille avastamine on väga oluline just varasemas staadiumis, kus on antud seisundit võimalik abivahenditega korrigeerida. Kogu antud infot on võimalik näidata lapsevanemale, seletada kõik mida antud protseduuri käigus nähti ning avastati ning pilt salvestatakse/edastatakse läbi e-kanalite või prinditakse patsiendile kätte.Antud seade on mobiiline ning on võimalik teda ka kaasaskanda, et teenust veel rohkem kättesaadavaks muuta.

Kompuuterperimeeter – Antud seadmega saame teostada silma vaatevälja mõõtmist ning neuroloogiliste muutuste kontrollimiseks ning analüüsimiseks. Samuti on võimalik antud seadet ühendada monitoriga ning ka patsiendile antud informatsiooni kuvada ning tutvustada. Antud seadmega toimub ka glaukoomi varajase staadiumi avastamine, ning raviplaani järgi ravi kulgemise jälgimine.

 

 

 

Kaudne Heine oftalmoskoop

Antud seade võimaldab meil teostada silmapõhja muutuste diagnostikat ja määrata ravi, tehes seda kõikge distantsilt. Ehk eelkõige on antud aparaat meie jaoks vajalik väikelapsega silmauuringuid teostades. Tegemist on  seadmega, mida kasutatakse ka täiskasvanute silmapõhja uuringute läbiviimiseks, kui patsienti pole võimalik suunata istuma paikse oftalmoskoobi (ehk pilulambi) taha.

 

 

Huvitz All in One OCT – ehk optiline koherentne tomograafia aparaat

page6image552

Antud aparaadiga teostatakse süvendatud nägemisuuringuid. Ristlõikelise kujutise võtmine läbi silmapõhjas asuva võrkkesta või silma eesosas asuva sarvkesta. Aparaat skaneerib erinevate koek- ihtide peegeldused ja koostab neist ristlõikelise kuvandi. Sel kombel on võimalik näha võrkkestakihtide võimalikke kahjustusi ning silmastruktuuri raskesti märgatavaid iseloomulikkejooni, mille kaudu on võimalik diagnoosida erinevaid haigusnähtusid, teostada ravi ning jälgida ravitulemusi.

Samuti antud aparaadiga on võimalik teostada silmapõhja pildistamist, mis annab samamoodi hea ülevaate silmapõhja seisundist ning vajaminevast ravist.

Oleme ajaga kaasaskäiv ning arenev ettevõtte, kes panustab pidevalt oma aparatuuri kaasaegsuse ja protseduuride valiku laiendamisesse!

 

2018 aasta alguses saime soetatud Huvitz All in One OCT seadme, mille  raames küsisime toetust  PRIA Leader projekti raames, uuendusliku meditsiiniseadme soetamiseks, milleläbi saame pakkuda inimestele uuenduslikku teenust ja parandada teenuse kättesaadavust abivajajatele kogu piirkonnas!

Antud seadme kaasabil saame pakkuda piirkonnas uuenduslikku teenust ning panustada inimeste silmatervisesse veelgi põhjalikumalt!

 

 

 

 

 

 

S Silmarõõm OÜ on saanud toetust aparatuuride soetamiseks ka EAS Regionaalarengu Fondist projekti raames:

  • ”Nägemisuuringute kabineti arendamine”EAS
  • Projekti eest tasus EAS Regionaalarengu Fond 14090.00 EUR ning projekti kogumaksumus oli 17 613.00 EUR.

Mille järel saime enda nimistusse spetsiaalse väikelaste nägemisuuringute jaoks mõeldud aparatuuri PlusOptix 12C, nägemisväljauuringuteks kasutatava aparatuuri Kompuuterperimeeter ning ka spetsiaalse seadmelaua kompuuterperimeetri alla.

Võtke meiega ühendust

Edastatud!

Ooops...

Olen inimene