Meie silmaarstid on oma ala professionaalid ning tegelevad pidevalt enda teadmiste täiendamise ning uute teadmiste omandamisega. Meie personal on noor, optimistlik ning kõik armastavad oma tööd, mis patsiendi jaoks tähendab täielikku pühendumust ning süvendatud suhtumist. Oleme veendunud, et iga patsient jääb meie silmaarsti visiidiga rahule ning soovitab seda ka oma tuttavatele!

 

Dr. Villem Vihmann – Dr. Villem Vihmann on silmahaigustega tegelev silmaarst, kes lõpetas Tartu Ülikooli silmaarsti residentuuri 2016.ndal aastal ning tegeleb igapäevaselt igas vanuses patsientidega. Dr. Vihmann on ambitsioonikas ning tulevikkuvaatav silmakirurg, kelle igapäeva töö hulka kuulub nii ambulatoorsete kui ka statsionaarsete, ehk silmaoperatsioonide teostamine.

Suhtluskeel : Eesti, vene, inglise

Dr. Mari Petraudze – Dr. Petraudze on väikelaste silmamurede lahendamisele pühendanud laste silmaarst, kes on ühtlasi ka Tartu Ülikooli Silmakliinikumi arst-õppejõud. Dr. Petraudze tegeleb igapäevaselt nii ambulatoorsete kui ka statsionaarsete väikelaste silmamurede lahendamise ja ennetamisega.

Suhtluskeel: Eesti, vene, inglise

Dr. Mari Parksepp – Dr. Parksepp on silmahaigustega tegelev silmaarst, kes tegeleb patsientidea igas vanuses ning on igapäevaselt ka Tartu Ülikooli Silmakliinikumi arst-õppejõud.

Suhtluskeel: Eesti, vene, inglise

Dr. Kristina Kala – Dr. Kala on silmahaigustega tegelev silmaarst, kes tegeleb patsientidega igas vanuses ning on alati valmis leidma iga patsiendi murele lahenduse!

Suhtluskeel: Eesti, vene, inglise

Silmaõde, Olga Lapp –  Silmaõe tööülesannete juurde käib silmauuringute teostamine, regulaarne glaukoomihaigete nõustamine ning toetav ja abistav tegevus silmaarsti vastuvõtu töö käigus. Leiame, et otsene suhtlus ja õigeaegne abi leidmine probleemile, aitab patsiendil oma silmamurega kergemini toime tulla ning ennetada võimalike silmaprobleemite teket tulevikus.

Suhtluskeel: Eesti, vene, inglise

Meie juures teostab nägemisuuringuid ning diagnostikat ka optometrist – kes on spetsialiseerunud nägemist korrigeerivate abivahendite väljakirjutamisele, kontaktläätsede määramisele ning ka erinevate nägemis-diagnostiliste uuringute teostamisele. Optometrist ei teosta ega määra silmade ravi, vaid teostab uuringuid ning vajadusel suunab ravi või täiendavate küsimuste puhul silmaarsti vastuvõtule.

Võtke meiega ühendust

Edastatud!

Ooops...

Olen inimene